Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko całodobowo

Wypożyczalnia aut Gdańsk Lotnisko

Dostarczymy zamówiony samochód na lotnisko w Gdańsku

Wynajem samochodów może być najlepszym pomysłem do podróżowania po Gdańsku lub okolicach. Wybierz i wypożycz samochód na lotnisku w Gdańsku, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Podróżowanie po Trójmieście może być naprawdę niedrogie i przyjemne.  W zależności od Twoich potrzeb możemy podstawić samochód bezpośrednio na Lotnisko w Gdańsku lub pod wskazany adres, dokładnie o umówionej godzinie auto będzie czekało na Ciebie przygotowane do jazdy. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje korzystyne warunki wynajmu aut. Posiadamy nowoczesną i regularnie serwisowaną flotę, samochody na lotnisko dostarczamy punktualnie, aby nasi Klienci od razu po przylocie do Gdańska mogli z nich skorzystać.

Wypożyczenie auta na lotnisku w Gdańsku to najbardziej wygodna opcja podróży. Dzięki wynajęciu samochodu unikniesz również bardzo wysokich kosztów opłat za taksówki.

Pamiętaj, że nie musisz martwić się o zwrot samochodu, odbierzemy go na lotnisku w Gdańsku lub we wskazanym miejscu. Jesteśmy elastyczni i staramy się jak najlepiej dopasowac do wymagań naszych Klientów. Proponujemy zarówno krótko jak i długoterminowy wynajem naszych aut bez zbędnych formalności oraz w bardzo konkurencyjnych cenach. Posiadamy szeroką ofertę samochodów różnej klasy i rozmiarów, zarówno z silnikami benzynowymi jak i diesla, dzięki czemu każdy zainteresowany znajdzie dla siebie odpowiednie auto. Nasza wypożyczalnia samochodów to wiele lat doświadczenia i pracy z Klientami. Wiemy jak realizować nasze usługi, a samochody dostarczamy bezpośrednio we wskazane przez Klienta miejsce, również na lotnisko w Gdańsku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Port Lotniczy im Lecha Wałęsy – poradnik podróżującego.

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy obok lotnisk w Warszawie i Krakowie jest jednym z najistotniejszych lotnisk międzynarodowych w naszym kraju. Na jego pozycję wpływa dobrze rozwinięta siatka połączeń krajowych i międzynarodowych. Jest ono położone w gdańskiej dzielnicy Matarni, niedaleko Rębiechowa.

Informacji na temat przylotów i odlotów oraz cen biletów można otrzymać pod numerami telefonów u przedstawicieli linii lotniczych:
Informacja Lotniskowa tel.+48 (058) 348 11 63

Największymi atutami gdańskiego terminala pasażerskiego jest sprawna kontrola osobista i bagażowa, wygodny i szybki transport bagażu, 468 dozorowanych miejsc parkingowych. Ponadto terminal jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

W zależności od tego czy mamy odebrać kogoś z lotniska, czy planujemy lot, warto zapoznać się z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi jego funkcjonowania.
O czym należy pamiętać?

Czas na dojazd

Korzystna lokalizacja sprawia, że przemieszczający się samochodem z Trójmiasta, potrzebują zaledwie 15- 20 minut na dojazd do terminalu. Warto wziąć jednak pod uwagę, że w godzinach szczytu- między 14:00 a 17:00- czas podróży może być dwukrotnie dłuższy z powodu korków.

Odprawa

Należy pamiętać, że jeśli planujemy podróż, na lotnisku należy być ok. 2 godziny przed odlotem- wtedy zaczyna się odprawa pasażerów i bagaży.

Świetnym rozwiązaniem, pozwalającym na ominięcie odprawy lotniskowej jest skorzystanie z Terminalu Miasto. Znajduje się od w centrum Gdańska na ul. Heweliusza 13-17 i już 24 godziny przed planowanym odlotem można dokonać w nim odprawy bagażu. Dzięki temu nie trzeba udawać się na lotnisko aż 2 godziny wcześniej, a czas oczekiwania pasażerów jest znacznie krótszy.

Jak dojechać?

Mieszkańcy Gdańska, Sopotu, Gdyni lub Pruszcza Gdańskiego mogą w krótkim czasie dojechać na lotnisko wynajętym lub własnym samochodem albo komunikacją miejską - autobusem. Osobom spoza Trójmiasta najwygodniej będzie skorzystać z przewoźników prywatnych - tzw. minibusów. Oto szczegółowe informacje dotyczące trasy:

  •     Samochodem

Z centrum Gdańska należy kierować się Aleją Zwycięstwa, która przechodzi w Aleję Grunwaldzką. Na wysokości Galerii Bałtyckiej trzeba skręcić w lewo w ulicę Słowackiego i przejechać nad obwodnicą Trójmiasta. Po kilku kilometrach po lewej stronie widoczne będzie lotnisko.

Z Gdyni lub Sopotu najlepiej jechać obwodnicą trójmiejską, którą należy kierować się w stronę Gdańska. Zjeżdżając z E28 na wysokości Centrum Matarnia, trzeba skręcić w prawo na drogę 472, która prowadzi prosto na lotnisko.

Tą samą trasą można dostać się na lotnisko z Pruszcza Gdańskiego.

  •     Komunikacją miejską – autobusem

Gdańsk – Wrzeszcz Dworzec PKP – linia 110
Gdańsk – Dworzec Główny – linia 210
Sopot-Kamienny Potok SKM – linia 122
Gdynia – Dworzec PKP – linia 4A
Autobus nocny – Gdańsk Dworzec PKP – Wrzeszcz PKP – linia N3

Który parking wybrać?

Na terenie lotniska znajdują się 4 sektory parkingowe dostosowane do potrzeb podróżujących:

Kiss and Fly – najlepszy dla planujących bardzo krótki postój- do 10 min darmowy, do 20- koszt wynosi już 20 zł. Za każde kolejne 10 minut, naliczane jest 10 zł.

P2- krótkoterminowy – do 10 min bezpłatnie, powyżej- koszt 4 zł. Za każdą dodatkową godzinę- 6zł.

P3- średnioterminowy – 3 zł- pierwsze dwie godziny. Każda kolejna godzina 5 zł.

P4- długoterminowy – 2 zł- pierwsze dwie godziny, 4 zł każda kolejna godzina.

Na który terminal się udać?

Gdańskie lotnisko podzielone jest na 2 terminale oznaczone symbolami T1 i T2.

Terminal T1 – mniejszy obsługuje przyloty, więc jeśli mamy odebrać kogoś z lotniska, udajemy się właśnie tam.

Terminal T2 – niedawno powstały i znacznie większy – czyli odloty, dla tych, którzy planują podróż.

Gdzie szukać informacji?

Jakiekolwiek problemy i wątpliwości najlepiej zgłaszać do punktu informacji lotniskowej. Osoby obsługujące są zobowiązane udzielić wszelkich informacji dotyczących przechowywania bagażu, odprawy, godzin przylotów i odlotów – na tym polega ich praca, dlatego w razie niejasności należy udać się właśnie tam.

Stanowisko znajduje się w terminalu T1 w ogólnodostępnym holu i działa przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.

Ze względów bezpieczeństwa obydwa terminale oraz cały teren lotniska jest monitorowany, a na stronie internetowej można nawet podziwiać widoki z kamery on- line.

Zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią samochodów na lotnisku w Gdańsku
Zamów już dziś ! tel. 601-060-299, 58 550-73-04

zobacz wszystkie zamochodyZOBACZ NASZE AUTA
IMIĘ I NAZWISKO* E-MAIL* NUMER TELEFONU* MIEJSCE WYNAJMU AUTA DATA WYNAJMU AUTA* DATA ZWROTU AUTA AKCESORIA INFORMACJE DODATKOWE
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H.U. SMOK Marek Smok z siedzibą w 81-853 Sopot, al. Niepodległości 705/707, w celach marketingowych. Pokaż więcejPodanie powyższych danych jest dobrowolne. Odbiorcami moich danych mogą być zaufane podmioty współpracujące ze Spółką na podstawie zawartych umów o powierzenie przetwarzania danych. Dane osobowe będą przetwarzane przez 5 lat jednak nie krócej niż okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.Zostałem/am poinformowana o: prawie wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych Dodatkowo obowiązek informacyjny znajduje się na stronie www.autosmok.pl

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H.U. SMOK Marek Smok z siedzibą w 81-853 Sopot, al. Niepodległości 705/707, w celu zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych tzw. profilowania. Pokaż więcej Podanie powyższych danych jest dobrowolne. Odbiorcami moich danych mogą być zaufane podmioty współpracujące ze Spółką na podstawie zawartych umów o powierzenie przetwarzania danych. Dane osobowe będą przetwarzane przez 5 lat jednak nie krócej niż okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Zostałem/am poinformowany/a o: prawie wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dodatkowo obowiązek informacyjny znajduje się na stronie www.autosmok.pl

wypożycz rezerwuj samochód GdańskWYŚLIJ

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Opolska 7

80-395 Gdańsk

Zamówiony samochód dostarczamy całodobowo na lotnisko w Gdańsku

ul. Słowackiego 200

80-473 Gdańsk

Wypożyczalnia samochodów Sopot

Al. Niepodległości 705a/707a

81-853 Sopot

Wypożyczalnia samochodów Gdynia

Witosławy 20

81-572 Gdynia